Brak kategorii

Pobierz plakat, wydrukuj i powieś w firmie

Przygotowaliśmy dla firm plakat, który można pobrać z naszej strony, wydrukować i rozwiesić w firmie. Poinformujcie swoich pracowników o możliwości wzięcia udziału w Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race i zachęćcie do wspólnego biegania.

Zapisy na NCDC Business Race 2021 Biegamy Osobno Pomagamy Razem wystartowały!

Z przyjemnością informujemy, iż zapisy na NCDC Business Race – Biegamy Osobno Pomagamy Razem wystartowały.

Kilka najważniejszych informacji:

– biegamy w okresie od 12 do 20 czerwca

–  każda sztafeta to 4 osoby, każdy ma do przebiegnięcia 4 km

–  trasę można pokonać w dowolnym miejscu, możecie biegać razem lub jeśli nie macie takiej możliwości – osobno

– do wybory są dwa rodzaje pakietów bez koszulek (279 zł netto) lub z koszulkami (359 zł netto) – wybór należy do Was

– bieg rejestrujemy w aplikacji Activy

– pakiety z koszulkami można zamówić tylko do 15.05.2021

– koszulki oraz numery startowe wysyłamy przed biegiem, medale i certyfikaty po biegu

– w tym roku biegamy dla Walczę z SMA #bohaterskainga, każda firma biorąca udział w biegu będzie mogła wziąć mogła wystawić na aukcje przedmioty, usługi – co tylko ciekawego Wam przyjdzie do głowy, cała kwota z licytacji wpływa na konto Ingi do założonej przez nas skarbonki

https://www.siepomaga.pl/biegamyosobnopomagamyrazem

Zasady aukcji, listę licytowanych przedmiotów i linki do aukcji znajdziecie w zakładce AUKCJA CHARYTATYWNA

NCDC Business Race 2021

To będzie już 7 edycja naszego kultowego NCDC Business Race – Bieg Sztafet Firmowych. Dynamika rozwoju naszego wydarzenia była niesamowita. Kiedy wystartowaliśmy z zapisami w styczniu 2020 r. już po pierwszych dniach zapisów widzieliśmy, że ten rok mógł być rekordowy!

Jednak przyszedł marzec 2020, pandemia, obostrzenia, zamknięcia i wszędobylski wirus. Sytuacja zmusiła nas do nieoczekiwanych zmian, przesunięcia terminu i zmiany formuły biegu na bieg wirtualny …. wrrr… nie lubimy tego określenia. Biegaliśmy przecież naprawdę, tylko osobno, nie mogliśmy się spotkać, a zapowiadała się gigantyczna impreza z ponad 500 sztafetami na pokładzie – to było by coś ….eehh…

Duża dynamika zmian, niepewności i przełożony termin spowodowały, że na starcie NCDC Business Race w 2020 r. stanęło 152 drużyny, które ścigały się „osobo”, przez cały tydzień. Zabawę rejestrowała specjalna aplikacja. Do tego wątek charytatywny, który towarzyszył naszym sportowym zmaganiom, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Biegaliśmy dla Kajtka. Nasza wpłata w postaci 15,2 tys. zł była małą kroplą w morzu potrzeb, ale z takich właśnie kropli udało się uzbierać całą sumę na terapię genową w walce z SMA.

Za poprzedni rok w imieniu Kajtka jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym uczestnikom.

Myśleliśmy, że w tym roku będzie inaczej, że uda nam się pobiec razem, czekaliśmy, czekaliśmy, jednak przyszła 3 fala zachorowań, która zmiotła do końca nasze nadzieje na realizację normalniej imprezy.

Jednak znacie nas, my się nigdy nie poddajemy! Zrobimy nasze wydarzenie w planowanym czerwcowym terminie, uderzając z podwójną siłą.

Chcemy zachować nasze DNA czyli biegać dla zdrowia, biegać dla relacji, budować ducha zespołu. Skoro nie możemy zrobić tego razem, to zrobimy to kolejny raz osobno dalej pomagając i pokazując jak wielkie drzemie w nas dobro.

W tym roku NCDC Business Race – Bieg Sztafet firmowych odbędzie się pod hasłem:

BIEGAMY OSOBNO, POMAGAMY RAZEM.

Każda firma, która weźmie udział w naszym wydarzeniu będzie mogła wystawić „coś” na specjalną aukcję z której 100% uzyskanych środków przekażemy na niespełna roczną Ingę Niedźwiedzką z Polic, która zbiera na terapię genową w walce z SMA, podobnie jak w roku ubiegłym Kajtek.

To „coś” to może być produkt lub usługa waszej firmy, to może być też zupełnie coś innego np. „zwiedzanie waszej firmy”- jeśli uważacie, że macie co pokazać . To może być np. „lunch z Prezesem” jeśli tylko Prezes się zgodzi lub coś zupełnie innego, liczymy na waszą kreatywność.

My jako organizatorzy będziemy jednak czuwać na tym, aby aukcje były atrakcyjne zarówno dla Was jak i dla licytujących. Do tej akcji powstał specjalny regulamin, dzięki któremu łatwo zorientujecie się w ogólnych warunkach naszego pomysłu.

Z jednej strony chcemy dać Wam dobrą zabawę i możliwość rywalizacji z innymi firmami podczas uczestnictwa w Sztafetach Firmowych – NCDC Business Race, z drugiej strony chcemy zachęcić Was do wsparcia jakże słusznego celu.

Aukcje firmowane waszymi produktami, usługami czy innymi kreatywnymi pomysłami nie tylko pokażą Waszą markę i wielkie serca, ale przede wszystkim realnie wesprą walkę Ingi o szansę na życie.

To co bawimy się, jednocześnie pomagając?

Rywalizujemy sportowo, budując własny zespół?

Powalczymy wspólnie o zebranie większych środków niż rok temu?

Pokażecie jakie mamy wielkie serca wśród najlepszych firm w regionie?

Przygotujcie zespoły biegaczy, zastanówcie się nad aukcjami – nie będzie to obligatoryjne, ale jeśli biegając możemy jednocześnie pomóc to gorąco Was do tego zachęcamy.

Jeszcze w tym tygodniu wystartujemy z aukcjami naszych partnerów i organizatorów, może to Wam podsunie jakiś pomysł na waszą aukcję.

Szykujcie się…!