wspolne treningi www
🌟 Rozpocznij swoją biegową przygodę z nami! 🌟
Z radością zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania – zarówno tych, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę, jak i doświadczonych biegaczy – na cykl wspólnych treningów przygotowujących do udziału w Biegu Sztafet Firmowych NCDC By Sapiens Business Race.
📣 Dołącz bez formalności! Nie ma potrzeby, aby Twoja firma była już zarejestrowana na liście startowej. Rozumiemy, że zgłaszanie drużyny może zająć chwilę, ale nie chcemy, by to opóźniało Wasze treningi. Zaczynamy już teraz, by wspólnie budować formę!
🏃‍♀️🏃‍♂️ Spotkajmy się i trenujmy razem:
Kiedy?
 📆W każdą środę, rozpoczynając od 20 marca
O której?
🕛 O 18:30
Gdzie?
 🗺️ Spotkanie pod Pomnikiem Czynu Polaków
Z nami trenować będzie ekipa z Centrum Biegowego Run Expert – miejsca z długą tradycją i najstarszego sklepu biegowego w Polsce. Skorzystajcie z okazji, by trenować pod okiem profesjonalistów, którzy pomogą Wam osiągnąć najlepszą formę na nadchodzący bieg.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do poprawy swojej kondycji, poznania nowych ludzi i przygotowania się do emocjonującego wyzwania, jakim jest Bieg Sztafet Firmowych.
Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na FB:
Zachęcamy również do pobierania planów treningowych przygotowanych przez Trenera Lekkiej Atletyki – Sebastiana Wierzbickiego Wierzbicki Running Project.
Scroll to Top