Prezentacja oficjalnej koszulki

Oto Oficjalna Koszulka Biegu Sztafet Firmowych NCDC by Sapiens Business Race!

Prezentujemy pamiątkową koszulkę techniczną, którą otrzyma każda zarejestrowana drużyna w pakiecie startowym! Każda koszulka zostanie spersonalizowana logo Waszej firmy na tyle koszulki, co sprawi, że będzie to wyjątkowa pamiątka oraz sposób na wyróżnienie się podczas biegu.

👕 Pokażcie swój team spirit! Zachęcamy do startu w tych koszulkach, aby podkreślić jedność i ducha zespołowego Waszej firmy. Jeśli jednak preferujecie Wasze firmowe stroje, możecie śmiało wystartować także w nich – liczy się dobra zabawa i komfort!

📢 Chcecie więcej koszulek? Specjalnie dla kibiców i członków Waszych zespołów, którzy będą Was wspierać z boku trasy, przygotowaliśmy możliwość zamówienia dodatkowych koszulek. Wystarczy wejść w zakładkę „ZAMÓWIENIA” w panelu zgłoszeniowym na naszej stronie i złożyć zamówienie.

🏃‍♂️🏃‍♀️ Niech każdy krok na trasie biegu przyniesie Wam radość i satysfakcję. To wyjątkowa okazja, by nie tylko rywalizować, ale także pokazać siłę i zgranie Waszych zespołów. Zarejestrujcie swoją drużynę już dziś i dołączcie do niesamowitej przygody!

Scroll to Top