bravo

Oficjalne wyniki NCDC Business Race 2021

Po weryfikacji wszystkich zgłoszeń mamy ogromną przyjemność ogłosić oficjalne wyniki NCDC Business Race – Bieg Sztafet firmowych „Biegamy Osobno Pomagamy Razem”. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 12-20 czerwca i jak zwykle dostarczyła nam wielu wrażeń sportowych! Zobaczcie, kto tym razem stanął na podium.

Klasyfikacja Generalna, pokrywa się z klasyfikacją męską:

1. Drużyna „Wychodzimy i golimy konkurencję” z Tieto Poland z czasem 1:02:00

2. Drużyna „Kongsberg Maritime Poland 1” z Kongsberg Maritime Poland z czasem 1:05:17

3. Drużyna „ESEMDE WARRIORS” z DGS Poland z czasem 1:09:09

Klasyfikacja Damska:

1. Drużyna „CeDeki” z PDC LOGISTICS z czasem 1:24:22

2. Drużyna „Kalmar Runners Girls” z Cargotec Poland z czasem 1:28:45

3. Drużyna „Kalmar Runners 4 0” z Cargotec Poland z czasem 1:33:06

Klasyfikacja MIX:

1. Drużyna „Gazele” z Galan Logistics z czasem 1:10:07

2. Drużyna „Eryk Pomorski” z Eryk Sp. z o.o. z czasem 1:13:31

3. Drużyna „Piękne i Bestie: z NCDC z czasem 1:14:42

Wszystkim zwycięzcom szczerze gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju sportowego i zawodowego. Zapraszamy do rywalizacji sztafet firmowych za rok, miejmy nadzieję, że w jeszcze szerszym gronie i ramie w ramie, na trasie biegu w Parku Kasprowicza. Jak zwykle możemy Wam zagwarantować dobrą zabawę i pogodę

A już od przyszłego tygodnia rozpoczynamy wysyłkę oryginalnych medali dla wszystkich uczestników NCDC Business Race

Pozostałe wyniki:

NCDC Business Race 2021

To będzie już 7 edycja naszego kultowego NCDC Business Race – Bieg Sztafet Firmowych. Dynamika rozwoju naszego wydarzenia była niesamowita. Kiedy wystartowaliśmy z zapisami w styczniu 2020 r. już po pierwszych dniach zapisów widzieliśmy, że ten rok mógł być rekordowy!

Jednak przyszedł marzec 2020, pandemia, obostrzenia, zamknięcia i wszędobylski wirus. Sytuacja zmusiła nas do nieoczekiwanych zmian, przesunięcia terminu i zmiany formuły biegu na bieg wirtualny …. wrrr… nie lubimy tego określenia. Biegaliśmy przecież naprawdę, tylko osobno, nie mogliśmy się spotkać, a zapowiadała się gigantyczna impreza z ponad 500 sztafetami na pokładzie – to było by coś ….eehh…

Duża dynamika zmian, niepewności i przełożony termin spowodowały, że na starcie NCDC Business Race w 2020 r. stanęło 152 drużyny, które ścigały się „osobo”, przez cały tydzień. Zabawę rejestrowała specjalna aplikacja. Do tego wątek charytatywny, który towarzyszył naszym sportowym zmaganiom, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Biegaliśmy dla Kajtka. Nasza wpłata w postaci 15,2 tys. zł była małą kroplą w morzu potrzeb, ale z takich właśnie kropli udało się uzbierać całą sumę na terapię genową w walce z SMA.

Za poprzedni rok w imieniu Kajtka jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym uczestnikom.

Myśleliśmy, że w tym roku będzie inaczej, że uda nam się pobiec razem, czekaliśmy, czekaliśmy, jednak przyszła 3 fala zachorowań, która zmiotła do końca nasze nadzieje na realizację normalniej imprezy.

Jednak znacie nas, my się nigdy nie poddajemy! Zrobimy nasze wydarzenie w planowanym czerwcowym terminie, uderzając z podwójną siłą.

Chcemy zachować nasze DNA czyli biegać dla zdrowia, biegać dla relacji, budować ducha zespołu. Skoro nie możemy zrobić tego razem, to zrobimy to kolejny raz osobno dalej pomagając i pokazując jak wielkie drzemie w nas dobro.

W tym roku NCDC Business Race – Bieg Sztafet firmowych odbędzie się pod hasłem:

BIEGAMY OSOBNO, POMAGAMY RAZEM.

Każda firma, która weźmie udział w naszym wydarzeniu będzie mogła wystawić „coś” na specjalną aukcję z której 100% uzyskanych środków przekażemy na niespełna roczną Ingę Niedźwiedzką z Polic, która zbiera na terapię genową w walce z SMA, podobnie jak w roku ubiegłym Kajtek.

To „coś” to może być produkt lub usługa waszej firmy, to może być też zupełnie coś innego np. „zwiedzanie waszej firmy”- jeśli uważacie, że macie co pokazać . To może być np. „lunch z Prezesem” jeśli tylko Prezes się zgodzi lub coś zupełnie innego, liczymy na waszą kreatywność.

My jako organizatorzy będziemy jednak czuwać na tym, aby aukcje były atrakcyjne zarówno dla Was jak i dla licytujących. Do tej akcji powstał specjalny regulamin, dzięki któremu łatwo zorientujecie się w ogólnych warunkach naszego pomysłu.

Z jednej strony chcemy dać Wam dobrą zabawę i możliwość rywalizacji z innymi firmami podczas uczestnictwa w Sztafetach Firmowych – NCDC Business Race, z drugiej strony chcemy zachęcić Was do wsparcia jakże słusznego celu.

Aukcje firmowane waszymi produktami, usługami czy innymi kreatywnymi pomysłami nie tylko pokażą Waszą markę i wielkie serca, ale przede wszystkim realnie wesprą walkę Ingi o szansę na życie.

To co bawimy się, jednocześnie pomagając?

Rywalizujemy sportowo, budując własny zespół?

Powalczymy wspólnie o zebranie większych środków niż rok temu?

Pokażecie jakie mamy wielkie serca wśród najlepszych firm w regionie?

Przygotujcie zespoły biegaczy, zastanówcie się nad aukcjami – nie będzie to obligatoryjne, ale jeśli biegając możemy jednocześnie pomóc to gorąco Was do tego zachęcamy.

Jeszcze w tym tygodniu wystartujemy z aukcjami naszych partnerów i organizatorów, może to Wam podsunie jakiś pomysł na waszą aukcję.

Szykujcie się…!