Aukcje

Aukcje

Co możesz wylicytować

Przedmiot aukcji:  
numer startowy „1” wraz ze startem w wszystkich biegach organizowanych przez Stowarzyszenie K2 Partners w 2022 roku (Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE, NCDC Business Race, 43. PKO Półmaraton Szczecin, Bieg na K2 i inne jeśli będą organizowane)

Wystawiający:
Stowarzyszenie K2 Partners

Cena wywoławcza:
100 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_1

Cena wylicytowana: 1500 zł

Przedmiot aukcji:
lunch lub kolacja dla maksymalnie 6 osób z Pawłem Finkielmanem założycielem i właścicielem NCDC S.A., kolację lub lunch w stylu duńskim przygotuje sam Paweł Finkielman

Wystawiający:
NCDC S.A.

Cena wywoławcza:
100 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_2

Cena wylicytowana: 610 zł

Przedmiot aukcji:

SPORT & BUSINESS: Aktywnie z prezesem HRlink & Goldeline

Lubisz aktywność i cenisz rozwój biznesowy? Połącz to! Zapraszamy do udziału w licytacji wspólnej aktywności sportowej w Szczecinie (przebieżka lub przejażdżka rowerowa) z Arkadiuszem Kuchto, prezesem HRlink i Goldenline. Dodatkowo w ramach licytacji możesz wziąć udział w mentoringu biznesowym online (2 spotkania online po 1 godz. z Prezesem HRlink i Goldenline i/lub innym wybranym ekspertem tej organizacji). Po zakończeniu licytacji zostaną ustalone potrzeby uczestnika oraz określony zakres mentoringu biznesowego. 

Wystawiający:
Golden Line, HR Link

Cena wywoławcza:
100 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdcBR_aukcja_nr_3

Cena wylicytowana: 300 zł

Przedmiot aukcji:

ZADBAJ O WIZERUNEK SWOJEJ MARKI: Warsztat online od HRlink&Goldenline

Każda organizacja ma wizerunek pracodawcy. Jak jednak zadbać o niego w sposób strategiczny? Między innymi w tym może pomóc Ci specjalny warsztat online zaproponowany przez HRlink & Goldenline. Do wylicytowania czeka 1,5h warsztat online dla maksymalnie 30 osób związany ze skuteczną rekrutacją i budowaniem pozytywnego candidate experience bądź szkolenie dotyczące social personal brandingu. Po zakończeniu licytacji zostaną ustalone potrzeby uczestnika i jego firmy oraz określony ostateczny temat warsztatu, szczegółowy zakres warsztatu oraz termin jego realizacji w 2021 r. Istnieje możliwość wymiany warsztatu dla firmy na warsztat czy konsultacje indywidualne z zakresu marki osobistej czy poszukiwania dobrego pracodawcy.

Wystawiający:
Golden Line, HR Link

Cena wywoławcza:
200 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_4

Cena wylicytowana: 300 zł

Przedmiot aukcji:

Zwiedzanie najpiękniejszej, zabytkowej rezydencji w Szczecinie – Willi Lentza z przewodnikiem z udziałem Prezydenta Miasta Szczecin. Czas trwania 60 minut.

Wystawiający:
Miasto Szczecin

Cena wywoławcza:
200 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_5

Cena wylicytowana: 350 zł

Przedmiot aukcji:

Ssesja coachingu na SUP-ie, #SUPcoaching z Bogusiem Michalakiem, Trenerem Biznesu, Konsultantem, Coachem. Czas trwania sesji 2 godziny.

Wystawiający:
More Pracownia Szkoleń i Coachingu

Cena wywoławcza:
100 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_6

Cena wylicytowana: 250 zł

Przedmiot aukcji:

Voucher dla 2 osób na intro nurkowe. Czy chcesz przeżyć przygodę? A może szukasz nowego hobby? 20 DH Lotna zaprasza na podwodną wycieczkę z Centrum Nurkowe LINUR.Przedmiotem aukcji jest nurkowanie zapoznawcze (Intro / Scuba Discovery) z wykwalifikowanym instruktorem – a że zawsze fajniej robić rzeczy szalone wspólnie z kimś – voucher jest dla dwóch osób!Voucher do wykorzystania przez rok czasu od daty wykupienia w jeziorach w okolicy Myśliborza i Szczecina.

Wystawiający:
20 DH Lotna z ZHP Myślibórz

Cena wywoławcza:
200 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_7

Cena wylicytowana: 250 zł

Przedmiot aukcji:

Obiad lub kolacja dla 2 osób wykonana i podana w domu lub miejscu wskazanym przez laureata. Kolacja przygotowana przez Mariusza Siwaka uczestnika wielu konkursów, między innymi Mistrzostw Polski w Kuchni Okrętowej (I miejsce), Regionalnego Konkursu „Zielona Czapka” (II miejsce) oraz pierwszej edycji prestiżowego konkursu L’Art de la Cuisine Martell. W 2008 roku był członkiem Kulinarnej Kadry Polski Seniorów na Kulinarnej Olimpiadzie IKA w Erfurcie, a w 2010 roku został powołany do kulinarnej reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata w Luksemburgu. Uczestnik Kulinarnego Show 6. edycji „Top Chef”. Do cennych nagród zalicza tytuł Szefa Jutra przyznany przez Żółty Przewodnik Gault&Millau w 2016 roku oraz wyróżnienie jego restauracji. Dziś jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz Zarządu Szczecińskiego Convivium Slow Food. Aukcja zawiera również produkty do przygotowania wspaniałego posiłku.

Wystawiający:
Elite Nieruchomosci

Cena wywoławcza:
200 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_8

Cena wylicytowana: 500 zł

Przedmiot aukcji:

4 godzinny rejs firmowym jachtem firmy TTS Sp. z o.o. „Hanna” po jeziorze Dąbie. W rejsie może wziąć udział maksymalnie 5 osób (4 pasażerów + sternik). Licytacja jest skierowana zarówno do osób nie mających doświadczenia w żeglarstwie jak i posiadających patent żeglarski. Zwycięzca aukcji może liczyć na jednego z doświadczonych sterników TTS lub udać się samodzielnie w rejs (jeśli posiada patent). Termin realizacji rejsu będzie uzależniony od pogody oraz dyspozycyjności sternika.

Wystawiający:
Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Cena wywoławcza:
200 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_9

Cena wylicytowana: 350 zł

Przedmiot aukcji:

Przedmiotem aukcji jest udział w 10-godzinnym module studiów podyplomowych. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu na studiach podyplomowych gwarantuje wysoką jakość nauczania potwierdzoną licznym wyróżnieniami oraz wysokimi miejscami w rankingach.

Studia podyplomowe to okazja do rozszerzenia i doskonalenia umiejętności zdobytych w trakcie studiów I i II stopnia. Krótki czas trwania daje możliwość szybkiego przekwalifikowania.

Zajęcia prowadzone są w systemie modułowym, dzięki temu biorąc udział w wybranym module zdobywasz wiedzę, którą od razu możesz wykorzystać na pełnionym stanowisku.

Najczęściej wybierane kierunki to : Project Manager, Menadżer BHP, Grafika komputerowa, Kadry i płace, Psychologia zarządzania, Akademia kompetencji menadżerskich.

Licytacja obejmuje jeden, dowolnie wybrany przez uczestnika moduł.

Termin realizacji aukcji będzie uzależniony od wybranego modułu studiów.

Wystawiający:
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie

Cena wywoławcza:
25 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_10

Cena wylicytowana:

Przedmiot aukcji:

WYCIECZKA PO BROWARZE BOSMAN wraz z degustacją piwa Browar Bosman to miejsce z wieloletnią historią, gdzie pasja łączy się z tradycją i nowoczesną technologią. W warzelni szczecińskiego Browaru można oglądać tradycyjne, lśniące, miedziane kadzie, które przypominają o bogatej historii browaru, w których do dziś warzone jest piwo Bosman. Zanurzcie się razem z nami w jego historii oraz poznajcie tajemnice warzenia piwa. Termin wycieczki do indywidualnego uzgodnienia z osobą, która będzie zwycięzcą licytacji. Aby zachować kameralny charakter, sugerowana liczba zwiedzających to 5 osób. Zwieńczeniem wycieczki po Browarze Bosman w Szczecinie będzie degustacja wraz z naszymi doświadczonymi piwowarami, którzy poczęstują Państwa owocami swojej pracy.

Wystawiający:
Carlsberg – Browar Bosman Bosman Szczeciński

Cena wywoławcza:
200 zł

Link do licytacji: http://bit.ly/ncdc_aukcja_nr_11

Cena wylicytowana: