HARMONOGRAM IMPREZY

BIURO ZAWODÓW I ODBIÓR PAKIETÓW

Pakiety startowe będzie można odebrać w Biurze Zawodów w piątek 16 czerwca w godzinach 16:00 do 19:00. Biuro będzie się mieścić w siedzibie NCDC S.A. ul. Głowackiego 4.
Pakiet startowy może odebrać 1 osoba ze sztafety - oczywiście zapraszamy całymi ekipami! Pakiet startowy jest 1 dla całej drużyny! Osoba odbierająca pakiet musi posiadać podpisaną przez wszystkich członków drużyny kartę zgłoszeniową (karty są dostępne do pobrania po zalogowaniu się do panelu zgłoszeniowego).
Jedna osoba z firmy może również odebrać pakiety dla kilku/wszystkich drużyn z danej firmy - ale musi posiadać podpisane karty zgłoszeniowe wszystkich drużyn.
Jeśli z jakiś powodów nie możecie odebrać pakietu w piątek - prosimy o kontakt mailowy biuro@ncdcbusinessrace.pl - przygotujemy pakiet na sobotę.
W pakiecie znajdziecie: 4 koszulki, 4 numery startowe, pałeczkę z chipem, klaskacze dla kibiców.
W Biurze Zawodów będzie na Was czekało Pasta Party - będziecie mogli naładować węgle przed sobotnim startem.

LOKALZIACJA BIURA ZAWODÓW

ZDJĘCIA

Zdjęcia to bardzo ważny element każdej imprezy biegowej, bądzie czujni - na trasie i mecie będzie na Was polować 3 fotografów z ekipy Jarka Dulnego - FotoInfo Biegowe oraz ekipa filmowa Mavision. Zdjęcia będą dodawane online na nasz serwer i odstępne dla Was już w czasie imprezy pod linkiem https://fotysportowe.pl/galeria.html. Linki dostaniecie również SMSem oraz będą dostępne w panelu zgłoszeniowym.
W miasteczku biegowym będą 2 duże ścianki foto - zapraszamy na zdjęcia całymi drużynami.
Kolejną foto atrakcją będzie foto budka 360 - filmiki polecą online na Wasze telefony komórkowe bezpośrednio po nakręceniu - wypatrujcie foto budki w okolicach sceny pod dużym namiotem NCDC!

LINK DO STRONY ZE ZDJĘCIAMI

PARKINGI

W dniu zawodów polecamy parkowanie wzdłuż ulic Ogińskiego, Moniuszki, Monte Cassino oraz na parkingu przed Urzędem Miasta. Parking przy ulicy Piotra Skargi będzie nieczynny. Prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie na wypadek problemu ze znalezieniem wolnych miejsc. W weekendy Jasne Błonia są oblegane przez spacerowiczów.

CATERING

W pakiecie startowym każda drużyna otrzymuje zestaw cateringowy dla 4 osób. Zestaw dla całej drużyny odbiera na mecie zawodnik startujący na 4, ostatniej zmianie (numer startowy z literką D). W pakiecie poza jedzeniem znajdziecie 4 puszki Lecha Free Active Hydrate.

START I TRASA BIEGU

Na linii startu jako pierwsi ustawiają się zawodnicy startujący w pierwszej zmianie (numery startowe z literką A). Start biegu nastąpi o godzinie 11:00. O godzinie 11:05 do oznaczonych numerami zostaną wpuszczone osoby biegnące na II zmianie (numery startowe z literką B). Boksy będą oznakowane wg numerów startowych. Kolejne osoby wchodzą do boksów w miarę rozgrywania się biegu. Przy wchodzeniu do boksów prosimy o zwrócenie szczególnej wagi na osoby startujące po przejęciu pałeczki. Trasa biegu będzie oznaczona czerwoną taśma na całej długości, a w newralgicznych miejscach będzie stała obsługa biegu. Na mecie będzie na uczestników czekała woda oraz pamiątkowy medal.
Pamiętajcie o zabraniu pałeczki - w niej znajduje się chip do pomiaru czasu!

OBIEG TRASY:
czwartek 15.06.2023, godz. 18:00
spotykamy się pod pomnikiem Czynu Polaków

MIASTECZKO BIEGOWE

Miasteczko biegowe będzie się znajdowało na terenie Jasnych Błoni. W miasteczku będą dla Was przygotowane:
- start/meta
- zamówione stanowiska piknikowe z flagami (wypatrujcie flagi z Waszym logo)
- dostępne dla wszystkich stoły i ławy piknikowe
- 2 ścianki foto
- depozyt (gdzie będzie można zostawić swoje rzeczy na czas biegu)
- foto budka 360
- scena

KIBICE

Zaproście do kibicowania pracowników z Waszej firmy oraz rodziny! W pakietach startowych dostaniecie "klaskacze", które można wykorzystać do kibicowania, znajdziecie na nich również mapkę trasy biegu aby móc bez problemu łapać Waszych zawodników na całej trasie biegu. Kibice bez problemu mogą wejść również na teren miasteczka biegowego oraz pikniku!

Scroll to Top