Galeria zdjęć z NCDC Business Race 2022

W sobotę, 04 czerwca 2022 w VIII  edycji biegu sztafet firmowych NCDC Business Race w Szczecinie wzięło udział ponad 1000 biegaczy reprezentujących lokalne (ale nie tylko) biznesy. Każdy z czterech uczestników sztafety firmowej pokonał dystans 4 km, rywalizując o miano najlepszej drużyny ale przede wszystkim dobrze się bawiąc i integrując podczas wydarzenia. Trasa biegu wiodła przez malownicze tereny Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni.

Pomysłodawca i sponsor tytularny imprezy NCDC wraz z organizatorem wydarzenia Stowarzyszeniem K2 dziękuję Wszystkim za udział i niezwykłą atmosferę. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć drużyn.

Galeria zdjęć została posortowana i podzielona na katalogi wg. numerów startowych przy użyciu nowoczesnej aplikacji opartej na zautomatyzowanym systemie, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania numerów startowych biegaczy na fotografiach.

Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego systemu cały proces filtrowania fotografii jest znacznie szybszy i nie wymaga udziału człowieka. Prototyp aplikacji do sortowania zdjęć został stworzony jako jeden z projektów programu praktyk dla programistów NCDC House of Talents.

LINK DO GALERII:

https://galeria.ncdcbusinessrace.pl/