FAQ i Regulamin

WARTO WIEDZIEĆ – FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy firma może zgłosić więcej niż jedną sztafetę?
Tak, nie ma ograniczenia w ilości zgłoszonych sztafet wiele firm wystawiało po kilka, a nawet kilkanaście sztafet.

Czy w biegu mogą brać udział firmy z zagranicy?
Oczywiście, w poprzednich edycjach mieliśmy firmy z Danii, Niemiec czy Szwecji. Forma wirtualna daje możliwość dołączenia do Business race firm z całego świata. Zaproście swoich kontrahentów do wspólnej zabawy i aukcji charytatywnej na rzecz Ingi.

Do kiedy można zgłaszać sztafety?
Drużyny można zgłaszać do 7 czerwca 2021 roku. Do 15 maja 2021 roku można dokonywać zmian rozmiarów zamawianych koszulek.

Ile kosztuje pakiet startowy dla całej drużyny?
W tym roku mamy dwa rodzaje pakietów: z koszulkami dla całej 4 osobowej drużyny w cenie 359 zł netto + 8%VAT = 387,72 zł brutto, oraz bez koszulek w cenie 279 zł netto + 8%VAT = 301,31 zł brutto.

Co zawiera pakiet startowy?
Pakiet startowy zawiera:
· 4 koszulki techniczna jeśli został wybrany pakiet z koszulkami
· 4 numery startowe

Co zawiera pakiet finiszera?
Pakiet finiszera zawiera pamiątkowe medale.

W jaki sposób można dokonać opłaty startowej?
Płatności można dokonać za pomocą tradycyjnego przelewu, na podstawie proformy, która zostanie wysłana na maila podanego w zgłoszeniu w dniu następującym po zgłoszeniu.

Nie załączyliśmy logo firmy podczas zgłoszenia, jak możemy je uzupełnić?
Jeśli podczas rejestracji nie udało się załączyć logo firmy, można je przesłać mailem na adres biuro@ncdcbusinessrace.pl do dnia 15 maja 2021 roku, po tym terminie nie będzie możliwości dodania logo firmy na ściance foto.

Jak zostaną przekazane do firm pakiety startowe i finiszera?
Pakiety startowe zostaną przesłane do 10 czerwca 2021 roku, natomiast pakiety finiszera zostaną przesłane najpóźniej do 5 lipca 2021 roku za pośrednictwem firmy In Post na adres rejestrowy firmy. Jeśli zespół che mieć dostarczony pakiet pod inny adres, prosimy o kontakt mail na adres biuro@ncdcbusinessrace.pl

Czy jest możliwość zmiany zawodnika w sztafecie?
Tak, zmiany składu zawodników w sztafetach można dokonać do 7 czerwca 2021 roku. Wszystkie zmiany prosimy zgłaszać na adres biuro@ncdcbusinessrace.pl

Czy będą organizowane obiegi trasy?
Nie, Organizator nie wytyczył trasy, każda sztafeta ma może biec dowolną trasą w dowolnym miejscu i czasie.

W jaki sposób będzie mierzony czas?
Rejestracja pomiaru czasu odbywać się będzie za pomocą aplikacji Activy.

Kiedy Zawodnicy otrzymają kod dostępu do udziału w NCDC Business Race w aplikacji Activy?
Organizator udostępni w dniach 7 – 11 czerwca 2021 roku każdej zgłoszonej i opłaconej sztafecie specjalny kod dostępu do aplikacji Activy, dzięki któremu może dołączyć do biegu.

W jaki sposób zawodnik może uruchomić aplikację Activy?
Pomiar czasu i przebiegniętego dystansu uruchamiany jest przez każdego Zawodnika zespołu indywidualnie z wykorzystaniem aplikacji Activy, gdzie każdy zawodnik zaloguje się przed biegiem i uruchomi aplikację w momencie startu.

W jaki sposób będzie prowadzona klasyfikacja zespołu?
Warunkiem sklasyfikowania zespołu jest ukończenie biegu przez wszystkich członków zespołu oraz przesłanie zdjęcia na mail biuro@ncdcbusinessrace.pl całego zespołu z numerem startowym. W przypadku gdy jakikolwiek członek zespołu będzie zmuszony pokonać dystans 4 km osobno, zdjęcie przesyła indywidualnie z uwzględnieniem numeru startowego.

Czy zawodnicy muszą biec z numerem startowym?
Nie, nie jest wymagany bieg z numerem startowym

Regulamin

Przeczytaj regulamin uczestnictwa w biegu