Dla Biegaczy

O biegu

NCDC BUSINESS RACE

NCDC Business Race to pierwszy w regionie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm.

Sztafeta składa się z 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. Zachęcamy do udziału również początkujących biegaczy, gdyż w naszym biegu nie czas pokonania biegu jest najważniejszy ale dobra zabawa i integracja zespołu.

W 2021 roku jest to już VII edycja biegu. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym roku jej charakter uległ zmianie. W wyniku pandemii zostaliśmy zmuszeni do zmiany dotychczasowej formuły biegu na bieg wirtualny.

Każdy zespół otrzymuje w pakiecie startowym koszulki techniczne z nazwami firm zgłoszonymi do biegu na tyle koszulki. Niestety, w wyniku obostrzeń i dla bezpieczeństwa uczestników rezygnujemy z wspólnego pikniku do jakiego przywykliśmy w pierwszych V edycjach.

W 2015 roku odbyła się pierwsza edycja NCDC Business Race, wzięło w niej udział 107 drużyn z ponad 100 firm. Rekordową liczbę sztafet w liczbie 368 zanotowaliśmy w 2019 roku. Ubiegły 2020 rok wywrócił wszystko do góry nogami, w wyniku czego odbyła się pierwsza wirtualna edycja biegu – tegoroczna edycja odbędzie się w tej samej formie pod hasłem #Biegamy Osobno Pomagamy Razem. Dodatkowo organizujemy aukcję charytatywną na rzecz niespełna rocznej Ingi Niedźwieckiej z Polic, która zmaga się z SMA1.

Od kilku lat bieganie w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Biegają ludzie w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia, zawodu czy miejsca zamieszkania. Nic dziwnego, iż firmy odkryły w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję fizyczną swoich pracowników. Jednak w porównaniu do krajów zachodnich ciągle jeszcze mamy ogromne pole do popisu. Idealnym przykładem jest Dania, licząca niespełna 5,5 miliona mieszkańców – w organizowanym tam od 30 lat biegu sztafet firmowych DHL RUN bierze udział 41 tysięcy sztafet firmowych (150 tysięcy osób). Biegi trwają tam przez cały tydzień od poniedziałku do piątku, część osób, która nie biegnie – kibicuje.

 • 428
  2015
 • 492
  2016
 • 912
  2017
 • 1320
  2018
 • 1476
  2019

Zapisy

BIEGAMY OSOBNO POMAGAMY RAZEM

Do startu zostało

Najważniejsze informacje

Wszystko, co musisz wiedzieć

TERMIN

Biegamy w dowolny dzień w okresie od 12 do 20 czerwca 2021

DYSTANS

Każda osoba w sztafecie musi przebiec 4 km

LICZBA OSÓB W SZTAFECIE

Sztafeta składa się z 4 osób. Klasyfikacje są prowadzone dla sztafet męskich, żeńskich i mieszanych.

KOSZT UDZIAŁU SZTAFETY

359 zł netto + 8% VAT (387,72 zł brutto) – pakiet z koszulkami

279 zł netto + 8% VAT (301,32 zł brutto) – pakiet bez koszulek

PAKIET STARTOWY

W pakiecie startowym znajduje się:
4 x medal
4 x numer startowy
4 x koszulka (w przypadku pakietu z koszulkami)
certyfikat dla firmy
kod umożliwiający skorzystanie z aplikacji Activy

Koszulki oraz numery startowe wysyłamy do Was przed biegem. Medale oraz certyfikaty po biegu.

GDZIE I JAK BIEGAMY

Każdy może wybrać dowolne miejsce do pokonania 4 km, możecie pobiec razem ale jeśli nie możecie każdy może pobiec w innym, dowolnym miejscu

JAK REJESTRUJEMY BIEG

Bieg rejestrujemy za pomocą aplikacji Activy (każda sztafeta otrzyma kod wejścia do konkursu w aplikacji Activy)

Koszulka

Oficjalna koszulka biegu

Prezentujemy pamiątkową koszulkę Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race, która będzie się znajdowała w przypadku wybory przez firmę pakietu z koszulkami. Z tyłu koszulki będą znajdowały nazwy wszystkich firm biorących udział w Biegu.

Medal

Oficjalny medal biegu

Prezentujemy medal VIII edycji NCDC Business Race Biegamy Osobno Pomagamy Razem.

Plakat do pobrania

Pobierz plakat, wydrukuj i powieś w firmie

Przygotowaliśmy dla firm plakat do pobrania i samodzielnego wydruku. Poinformujcie swoich pracowników o możliwości wzięcia udziału w Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race.

Lista startowa

Sprawdź, kto bierze udział w NCDC Business Race 2021