Prezentacja koszulki

Prezentujemy oficjalną koszulkę tegorocznej edycji Biegu Sztafet Firmowych 𝙉𝘾𝘿𝘾 𝘽𝙪𝙨𝙞𝙣𝙚𝙨𝙨 𝙍𝙖𝙘𝙚. Na tyle każda startująca drużyna będzie miała logo firmy, którą reprezentuje. Na liście startowej mamy już 276 sztafet.

Prezentacja medalu

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy medal 𝗩𝗜𝗜𝗜 𝗘𝗱𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗡𝗖𝗗𝗖 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗥𝗮𝗰𝗲, który na mecie otrzyma każdy uczestnik sztafety 4 części tworzące całość – tak jak Wasze drużyny 4 czerwca 2022 r. będą emocje i będzie szybko.

Wyśmienity pakiet piknikowy

Piknik po biegu to nieodzowna część NCDC Business Race. Cała drużyna może wspólnie posilić się i podzielić wrażeniami ze startu przy pysznym jedzeniu.

W tym roku zestawy piknikowe przygotowane będą przez Rucola food&coffee. Menu wybraliśmy po przetestowaniu kilku propozycji. Każdy członek sztafety otrzyma w swoim pakiecie

– warzywa z humusem

– rollsy z łososiem

– pankejki z bakaliami (te urzekły nas najbardziej)

– lemoniadę.

Będzie zdrowo, smacznie i kolorowo.

Przypominamy, że zestawy piknikowe dotyczą pakietów premium.

Wspólne treningi przygotowujące do startu oraz plany treningowe do pobrania

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych (a zwłaszcza osoby chcące rozpocząć przygodę z bieganiem) do wspólnych treningów przygotowujących do startu w Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race.

Treningi będą odbywały się w każdą środę (zaczynamy 16 marca) o godzinie 18.15 – tym razem ze względu na rozpoczynający się niebawem remont ulicy Piotra Skargi, będziemy się spotykać na parkingu strzeżonym kąpieliska Arkonka. Treningi poprowadzi dla Was Ewelina Kowalik – doświadczona trenerka biegania w klubie Trigym Szczecin, trener personalny, fizjoterapeutka oraz ekipa Centrum Biegowego Run Expert – najstarszego sklepu dla biegaczy w Polsce.

Link do lokalizacji miejsca spotkań: link

Zalecane miejsca do parkowania:

Polana Czerwona – link

Parking na przeciwko stadionu Arkonii – link

Przygotowując się do startu możecie również skorzystać z gotowych planów treningowych:

PLAN TREINGOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

PLAN TRENINGOWY DLA ZAAWANSOWANYCH

Firmowe stanowiska piknikowe

Podobnie jak w 2019 roku firmy mogą wykupić dodatkowe stanowiska piknikowe, składające się z dwóch zestawów ławostołów, parasola oraz flagi z logiem firmy.

Koszt stanowiska piknikowego:

W przypadku firmy posiadającej swoją flagę z edycji z 2019 roku – 200 zł netto+23% VAT = 246 zł brutto (lista flag z 2019 roku)

LISTA FIRM POSIADAJĄCYCH Z 2019 ROKU

W przypadku firm, które nie wykupiły stanowiska w 2019 roku o 399 zł netto + 23% VAT = 490,77 zł brutto

Ze względu na ograniczenia terenu ilość dostępnych stanowisk jest ograniczona. Stanowiska można zamawiać mailowo: biuro@ncdcbusinessrace.pl

Zapisy na Bieg Sztafet Firmowych NCDC Business Race 2022 startują 8 marca 2022

Po 2 edycjach wirtualnego, pandemicznego biegania ponownie możemy się spotkać w Szczecinie na Jasnych Błoniach! Wracamy do gry i widzimy się 4 czerwca! Zbierajcie zespoły, system zapisów uruchamiamy 8 marca o godzinie 12.00

W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników dwa rodzaje pakietów startowych:

Jeśli macie oddziały rozsiane po całej Polsce czy świece i ich pracownicy nie mogą być z Wami i pobiec w Szczecinie 4 czerwca – przygotowaliśmy również możliwość wzięcia udziału w biegu wirtualnie:

Przygotowaliśmy również dla Wszystkich uczestników plany treningowe, przygotowujące do startu w NCDC Business Race. Plany są zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z bieganiem jak i dla bardziej zaawansowanych. W realizacji planów pomogą cotygodniowe spotkania z trenerem, w każdą środę (zaczynając od 16 marca. Tym razem będziemy spotykali się o godz. 18.15 przy wjeździe na strzeżony parking kąpieliska Arkonka. Treningi poprowadzi doświadczona trenerka i zawodniczka Ewelina Kowalik.

Harmonogram NCDC Business Race:

  • 8.03.2022 – start zapisów do Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race
  • 16.03.2022 – start wspólnych treningów (każda środa, godz. 18.15, parking strzeżony Arkonka)
  • 30.04.2022 – termin zgłoszenia gwarantujący umieszczenie logo firmy startującej na tyle koszulki
  • 13.05.2022 – zamknięcie zapisów
  • 03.06.2022 – odbiór pakietów startowych
  • 04.06.2022 – start Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race