Galeria zdjęć z NCDC Business Race 2022

W sobotę, 04 czerwca 2022 w VIII  edycji biegu sztafet firmowych NCDC Business Race w Szczecinie wzięło udział ponad 1000 biegaczy reprezentujących lokalne (ale nie tylko) biznesy. Każdy z czterech uczestników sztafety firmowej pokonał dystans 4 km, rywalizując o miano najlepszej drużyny ale przede wszystkim dobrze się bawiąc i integrując podczas wydarzenia. Trasa biegu wiodła przez malownicze tereny Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni.

Pomysłodawca i sponsor tytularny imprezy NCDC wraz z organizatorem wydarzenia Stowarzyszeniem K2 dziękuję Wszystkim za udział i niezwykłą atmosferę. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć drużyn.

Galeria zdjęć została posortowana i podzielona na katalogi wg. numerów startowych przy użyciu nowoczesnej aplikacji opartej na zautomatyzowanym systemie, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania numerów startowych biegaczy na fotografiach.

Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego systemu cały proces filtrowania fotografii jest znacznie szybszy i nie wymaga udziału człowieka. Prototyp aplikacji do sortowania zdjęć został stworzony jako jeden z projektów programu praktyk dla programistów NCDC House of Talents.

LINK DO GALERII:

https://galeria.ncdcbusinessrace.pl/

Sposób przesyłania wyniku biegu wirtualnego

  • Uczestnicy mogą pokonać dystans 4 km w dowolnym miejscu i czasie, w terminie od 5.06. do 19.06.2022 r.
  • Dystans 4 km można pokonać wspólnie całą drużyną lub każdy zawodnik indywidualnie.
  • Warunkiem sklasyfikowania drużyny jest ukończenie biegu przez wszystkich członków sztafety, przesłanie screenami z aplikacji na telefonie lub zdjęciami z zegarka potwierdzające przebiegnięcie dystansu 4km na mail k.kucharczyk@ncdcbusinessrace.pl – w tytule wpisując „NCDC Business Race Edycja Wirtualna” w treści maila oznaczając firmę oraz nazwę swojej sztafety. Zdjęcie musi zawierać informację o przebiegnięciu 4 km oraz czasie w jakim z=te 4 km zostały pokonane.
  • Do udokumentowania biegu można używać dowolnego zegarka z GPS lub aplikacji w telefonie mierzące dystans i czas (np. Strava, Activy ,Sports Tracer, Google Fit)
  • W przypadku, gdy którykolwiek członek sztafety pokona dystans indywidualnie, zdjęcie z numerem startowym oraz screenem aplikacji na telefonie lub zdjęciem z zegarka przesyła indywidualnie w tytule wpisując „NCDC Business Race Edycja Wirtulana” w treści maila oznaczając swoją sztafetę.
  • Medale zostaną przesłane po zakończeniu rywalizacji na adres rejestrowy firmy (adres z faktury) lub inny przesłany na adres biuro@ncdcbusinessrace.pl

Najważniejsze informacje dla startujących

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH (3.06.2022)

Pakiety startowe odbieramy w Biurze Zawodów 3 czerwca w godzinach 16.00 – 19.00 w siedzibie NCDC S.A. w Szczecinie ul.Głowackiego 4. Pakiet może odebrać kapitan drużyny lub inna osoba z drużyny. Aby odebrać pakiet należy mieć podpisaną kartę zgłoszeniową przez każdego członka drużyny. Karty można pobrać TUTAJ. Pakiety może również odebrać inna drużyna z tej samej firmy. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość odebrania pakietu w sobotę przed biegiem w miasteczku biegowym na Jasnych Błoniach – po wcześniejszym uzgodnieniu z nami (poprosimy o maila: biuro@ncdcbusinessrace.pl).


HARMONOGRAM (4.06.2022 – Jasne Błonia)

9.00 – 10.00 Biuro Zawodów (odbiór pakietów startowych po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem)

9.30 – 14.00 depozyt (możliwość zostawienia rzeczy na czas biegu)

10.00 – 10.10 odprawa kapitanów drużyn w strefie zmian z Dyrektorem Biegu – obecność obowiązkowa

10.30 – 10.45 rozgrzewka pod sceną

10.30 – 13.30 – promocja Mistrzostw Szczecina w Ergometrze Wioślarskim (namiot przy scenie)

10.45 – 10.50 – wpuszczanie do strefy zmian zawodników biegnących na I zmianie (literka A na numerze startowym)

10.50 – 10.58 – występ orkiestry

11.00 – start zawodników z I zmiany (literka A na numerze startowym)

11.05 – wpuszczanie do strefy zmian zawodników z II zmiany (literka B na numerze startowym)

12.00 – 13.40 – wydawanie pakietów cateringowych (drużyny, które maja wykupione pakiety premium, pakiet odbiera zawodnik z numerem startowym D)

13.30 – zamkniecie trasy biegu

13.35 – dekoracja zwycięzców (scena)


PAKIETY STARTOWE

W pakiecie startowym znajdziecie:

– 4 koszulki z logo waszej firmy (rozmiary wg zgłoszenia)

– 4 numery startowe (numery startowe będą oznaczone literkami A, B, C i D, które oznaczają kolejność startu, sami wybieracie w jakiej kolejności startujecie, jeśli zamówiliście pakiety premium z cateringiem na numerze startowym z literką D znajduję się kupon umożliwiający odbiór zestawy cateringowego dla całej drużyny)

pałeczkę z chipem w środku, który umożliwia elektroniczny pomiar czasu (nie zapomnijcie jej zabrać wraz z numerami startowymi na zawody w sobotę)


W DNIU ZAWODÓW – JASNE BŁONIA SZCZECIN

Na terenie miasteczka biegowego znajdziecie:

– depozyt (w nim będziecie mogli zostawić swoje rzeczy na czas biegu)

– przebieralnie

– namiot cateringu

– namiot Biuro Zawodów

– namiot Mistrzostw Szczecina w Ergometrze (będzie można spróbować swoich sił na ergometrze)

– strefa piknikowa ogólnodostępna dla wszystkich, również kibiców (ławy i stoły)

– firmowe stanowiska piknikowe oznakowane flagami z logo firmy dla firm, które wykupiły dodatkowe stanowiska

strefa CHILL naszego Partnera Hotelowego BEL Mare Resort Międzyzdroje – leżaki, puffy

– scena


ZDJECIA Z BIEGU

Zdjęcia z biegu będą dostępne online na naszej stronie internetowej, aby otrzymać linka do strony ze zdjęciami swojej sztafety prosimy o rejestracje w formularzu. Link do zdjęć wyślemy SMS jeszcze przed biegiem – w czasie imprezy będzie można oglądać i pobierać pojawiające się zdjęcia członków Waszej sztafety.

Link do formularza: LINK


TRASA

Trasa będzie na całej długości oznakowana taśmami.


POLECANE PARKINGI

Zaparkować auto można na darmowym parkingu na około całych Jasnych Błoni i okolicznych ulicach – prosimy jednak o uwzględnienie czasu niezbędnego na znalezienie wolnego miejsca parkingowego. Jasne Błonia to najpopularniejsze miejsce spacerów w Szczecinie, często jest dosyć zatłoczone.

Prezentacja koszulki

Prezentujemy oficjalną koszulkę tegorocznej edycji Biegu Sztafet Firmowych 𝙉𝘾𝘿𝘾 𝘽𝙪𝙨𝙞𝙣𝙚𝙨𝙨 𝙍𝙖𝙘𝙚. Na tyle każda startująca drużyna będzie miała logo firmy, którą reprezentuje. Na liście startowej mamy już 276 sztafet.

Prezentacja medalu

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy medal 𝗩𝗜𝗜𝗜 𝗘𝗱𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗡𝗖𝗗𝗖 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗥𝗮𝗰𝗲, który na mecie otrzyma każdy uczestnik sztafety 4 części tworzące całość – tak jak Wasze drużyny 4 czerwca 2022 r. będą emocje i będzie szybko.

Wyśmienity pakiet piknikowy

Piknik po biegu to nieodzowna część NCDC Business Race. Cała drużyna może wspólnie posilić się i podzielić wrażeniami ze startu przy pysznym jedzeniu.

W tym roku zestawy piknikowe przygotowane będą przez Rucola food&coffee. Menu wybraliśmy po przetestowaniu kilku propozycji. Każdy członek sztafety otrzyma w swoim pakiecie

– warzywa z humusem

– rollsy z łososiem

– pankejki z bakaliami (te urzekły nas najbardziej)

– lemoniadę.

Będzie zdrowo, smacznie i kolorowo.

Przypominamy, że zestawy piknikowe dotyczą pakietów premium.

Wspólne treningi przygotowujące do startu oraz plany treningowe do pobrania

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych (a zwłaszcza osoby chcące rozpocząć przygodę z bieganiem) do wspólnych treningów przygotowujących do startu w Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race.

Treningi będą odbywały się w każdą środę (zaczynamy 16 marca) o godzinie 18.15 – tym razem ze względu na rozpoczynający się niebawem remont ulicy Piotra Skargi, będziemy się spotykać na parkingu strzeżonym kąpieliska Arkonka. Treningi poprowadzi dla Was Ewelina Kowalik – doświadczona trenerka biegania w klubie Trigym Szczecin, trener personalny, fizjoterapeutka oraz ekipa Centrum Biegowego Run Expert – najstarszego sklepu dla biegaczy w Polsce.

Link do lokalizacji miejsca spotkań: link

Zalecane miejsca do parkowania:

Polana Czerwona – link

Parking na przeciwko stadionu Arkonii – link

Przygotowując się do startu możecie również skorzystać z gotowych planów treningowych:

PLAN TREINGOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

PLAN TRENINGOWY DLA ZAAWANSOWANYCH